Biz kimiz? WOOD WORK ANT.

2500 M2 Alana kurulmuş atölyemizle başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere neredeyse tüm türkiyeye hizmet vermekteyiz.

2002 yılında Ankara Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon bölümünden mezun olduktan sonra kardeşlerimizle birlikte Kastamonu’da bir mobilya atölyesi kurduk. Uzun yıllar bu bölgede çeşitli kamu kurumları, özel işletmeler ve konut projelerinde mobilya imalat ve montaj hizmeti sunduk.

2010 yılında bölgenin büyük turizm potansiyelini de göz önüne alarak Antalya’da faaliyete başladık. 2010 yılından beri Türkiye’nin her yeri ve yurt dışında önemli projelere imza atıyoruz. Bünyemizde bulunan mimar ve iç mimarlarımızla her türlü tasarım ihtiyacınıza cevap verip işinde uzman ustalarımızla hayal ettiğiniz mekanları hayata geçiriyoruz.

Neler yapıyoruz.

Otel odalarında baza, yatak başı, komodin, tv ünitesi, gardırop, valizlik, duvar kaplamaları, lavabo dolapları, parke ve süpürgelik, çeşitli hareketli mobilyaları,

Otellerin restoran ve lobi gibi genel mekanlarında bankolar, oturma birimleri, deskler, tavan ve duvar kaplamaları, her türlü özel tasarım oturma birimi ve hareketli mobilya imalatları.

Konutlarda mutfak dolapları, giyinme odaları, kitaplık, vestiyer, yatak odaları, yemek odaları, oturma odaları için her türlü özel tasarım mobilya imalat ve kurulumları.

Ofis mobilyaları, ofis dizayn ve tasarımlarına uygun kaliteli ve şık ofis mobilya tasarım ve imalatı.

Mağaza mobilyaları, Lambri, Merdiven, Tavan ve Duvar kaplamaları Süpürgelik ve Aklınıza gelebilecek her kalemde özel tasarım ve uygulama ile hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz;

Müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını temel amaç edinen, ortaklarına reel kazanç sağlayan, tedarikçi ilişkilerini dengeleyen, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendirmesini ve takım çalışması ve güncel eğitimler ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefleyen, kaliteli üretimin devamlılığını sağlayarak toplumsal sorumluluklarını yerine getiren, çevresine saygılı üretim ve yönetim ile hedeflenen kalitede, zamanında ve hatasız olarak sunmak Vizyonumuzdur.

Misyonumuz;

Önceliğimiz Değerdir. Hem çözüm ortağı olarak çalıştığımız sektör lideri firmalarımıza, hem tekil perakende sektöründe siz değerli müşterilerimize hem de biricik ülkemiz Türkiye’mize değer katmaktır.

about-1
about-2
about-3

Sepette Bulunan Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmuyor, lütfen sepetinize ürün ekleyiniz.

Open chat